KONST / Litografier / Färglitografi 8482360
nr 848 2360
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi , Madeleine Pyk (f. 1934), 102/250, Stockholm, signerad, motivets mått: 40x46
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 23 september 2013
kl 18:36:01
22/9 16:59:12